Sutaupykite laiko ir pinigų – energiją taupančiam namui

Sutaupykite laiko ir pinigų - energiją taupančiam namui

Termo blokeliai yra suformuoti iš EPS izoliacinės medžiagos. Sienos pastatomos iš neoporo blokų ir užpilamos betonu. Kadangi yra guldoma ir statmenai statoma armatūra namas tampa monolitinis ir tvirtas. Mūsų produkcijos konceptas yra sutaupyti Jums laiką ir pinigus statyboms, namo šildymui bei jo išlaikymui.

Pastatyti namą yra didelė investicija kiekvienam žmogui. Svarbiausias žingsnis namo statybų link yra tinkamas medžiagų pasirinkimas. Pirmas žingsnis daro įtaką namo konstrukcijos aspektus, statybos laiką, energijos efektingumą, namo tvirtumą, bei pigesnės pragyvenimo išlaidas.

Termo blokeliai atitinka visus išvardintus aspektus. Iš visų žinomų medžiagų šiuo metu nėra lygiu pastatyti šiltam, energiją taupantį modernų namą.

Kaip sutaupomas statybų laikas?

Laikas pats iš savęs yra brangus. Ilgesnis statybos procesas yra lygu didesnės išlaidos. Užpilus sienas betonu papildomai šildyti išorės ar vidaus nereikia. Iš viso gaunasi 200mm arba 300mm apšildomos medžiagos priklausomai nuo blokelio pasirinkimo.

Taip pat sutaupoma laiko ir pinigų, nes nereikia sunkiasvorės kėlimo technikos. Blokeliai yra lengvi. Vieno blokelio svoris 2.53.4 kg. Su tokiu blokelio svoriu neišeis persitempt ir sutaupys Jums arba samdomiems statybininkams energijos.

Pastatyti vienam sienos kvadratui reikalingi 3 blokeliai. Jau net galima įsivaizduoti, kaip greitai pastatomas namas iš termo blokelių.

Durys ir langai apšildomi angokraščiais prie kurių tvirtinami langai ar durys.

Prekiaujame ir specialiais profiliais kurie pritvirtinami į blokelius statybos metu. Jie pagreitina vidaus apdailos darbus. Prie profilių lengvai prisitvirtina gipso plokštės.

Kaip sutaupoma jau gyvenant pastatytame name?

Žiemos Lietuvoje yra šaltos, o šildymo sezonai ilgi. Sutaupote pinigų šildymui, nes namo sienos yra apšiltintos, o jų varža atitinkamai 0.13 W/m2K –  0.09 W/m2K.

Kaip dar galite sutaupyti?

Statyti namą iš termo blokelių yra nesudėtinga. Galite statyti patys arba samdyti statybines įmones kurie tai padarys greičiau ir be galimų klaidų. Jei nusprendėte statyti namą savo jėgomis mes galime pateikti statybų instrukcijas, bei pakonsultuoti kilus klausimams.

Apibendrinus kas yra termo blokeliai?

Termo blokeliai tai:

  • Šiltas namas
  • Tvirtas monolitinis namas
  • Ilgaamžis namas
  • Mažos šildymo išlaidos
  • Greita, lengva ir nebrangi statyba
  • Pigi statybinė medžiaga
  • Žemiausia U-vertė

Mes garantuojame, kad pastatytas namas iš mūsų blokelių bus energetiškai efektyvus, atitiks A++ energetinę klasę, bei bus pigiai išlaikomas.

GAUKITE PASIŪLYMĄ JAU ŠIANDIEN!